| διαμέτρου | Φ32 έως Φ426mm |
|---|---|
| Υλικό | ΠΕ |
| Εφαρμογές | Σωλήνας παροχής αερίου/Σωλήνας παροχής θέρμανσης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Κατηγορία καθαρισμού επιφάνειας | SA2.5 |
|---|---|
| Περιοχή διαμέτρου χάλυβα | 32 mm - 426 mm |
| Εφαρμογές | Σωλήνας παροχής αερίου/Σωλήνας παροχής θέρμανσης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προσδιορισμός | PERT-50/200MM |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Δύναμη | Τριφασικό, 50Hz |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Δύναμη | Τριφασικό, 50Hz |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Θεωρία | Αυτοματοποίηση |
| Εφαρμογές | Σωλήνας παροχής αερίου/Σωλήνας παροχής θέρμανσης |
| Type | Pipe Production Line |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Pipe Material | Steel/Plastic |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Εφαρμογές | Σωλήνας παροχής αερίου/Σωλήνας παροχής θέρμανσης |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τσινγκντάο Κίνα |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Ταχύτητα | 6m-10m/min |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα | 20300mm |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Εγκατάσταση και εκπαίδευση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |