| Υλικό Σωλήνα 1 | Χάλυβας |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα 2 | Πλαστικό |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 10 μονάδες/έτος |
| Πακέτο μεταφοράς | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Προέλευση | Qingdao, Κίνα |
| Εμπορικό σήμα | Χουασίντα. |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, Δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Περιοχή διαμέτρου ατσάλινου σωλήνα | 32 mm - 426 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα επεξεργασίας | ≤ 250m2/h |
| Κατηγορία καθαρισμού επιφάνειας | SA2.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Huashida |
| Πιστοποίηση | CE, Rohs,TUV |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Σωλήνας Dia. | 12-108mm |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων | 02000mm |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Ηλεκτρικό ή φυσικό αέριο |
| Υλικό | EPDM/NBR/PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |