| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων | HDPE |
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
| Διάμετρος σωλήνα | Από 655 mm έως 1380 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
|---|---|
| Τέμνουσα συσκευή | ΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ ΚΟΠΤΗΣ |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Δύναμη | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | λαστιχένιος αφρός |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Κατανάλωση | 500-1000 kg/h |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Δύναμη | Τριφασικό, 50Hz |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται για Αποχέτευση και Αποστράγγιση στην Πόλη |
|---|---|
| Εφαρμόστε | Πυρήνες απομόνωσης με εύκαμπτη και άκαμπτη ατμόσφαιρα |
| Ισχύς | 260 κιλά |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Τύπος | Η γραμμή παραγωγής μονόσταθμων σωλήνων πολυουρεθανίου |
|---|---|
| Περιοχή διαμέτρου | 32 mm - 426 mm |
| Εφαρμογές | Σωλήνας παροχής αερίου/Σωλήνας παροχής θέρμανσης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
|---|---|
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Πολλαπλάσια τροφή |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Υλικό προϊόντος | HDPE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Συνολική ισχύς | 150 kW |
|---|---|
| Κατανάλωση | 1000 μέτρα την ώρα |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20mm - 200mm |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |