| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Πλαστικό επεξεργασμένο | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Πάχος | Προσαρμοσμένος |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Σχήμα αριθ. | 1.53.5mm |
|---|---|
| Σύνδεση | Μείωση της θερμότητας |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εφαρμογή | Σύνδεση και συγκόλληση πλαστικών αγωγών |
| όνομα | Θερμοσυστελλόμενο μανίκι |
| Εφαρμογή | Σύνδεση και συγκόλληση πλαστικών αγωγών |
|---|---|
| Μέγεθος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Προδιαγραφές | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά πρέπει να είναι κατασκευασμένα σύμφωνα με το πρότυπο EN 253, EN 448, EN |
| Κωδικός ΕΣ | 3920999090 |
| Τόπος καταγωγής | Qingdao, Κίνα |
| Στρώματα σανίδων | Πολλαπλά στρώματα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |