| Υλικό | ΠΕ |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ,Δ/Α |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5 τόνους/ημέρα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Διάμετρο του μανίκου | 1000MM |
|---|---|
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Η γραμμή επικάλυψης με κόλλα (EVA) |
| Μέρος 3 | Τρία στρώματα ινών ενισχυμένη θερμική συρρίκνωση μανδύα |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Σύνδεση | συγκόλληση |
| Welding | 0.01-0.1 |
| Size | Customized |
| Structure | Polyethylene+Adhesive |
| Shear Strength | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Tensile Strengt | 30 Mpa |
| Highlight | Pre Insulation Pipe Joints Sleeve |
| Warranty Period | 6 months |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 6000 τεμάχια/ημέρα |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 110 N/cm |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης | MPA 30 |
| Σημείωση | Προμονωτικά σωλήνες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 6000 τεμάχια/ημέρα |
| Χρόνος παράδοσης | 10 εργάσιμες ημέρες |