| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Η γραμμή επικάλυψης με κόλλα (EVA) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αρμός σωλήνων από πλαστικό, μέταλλο, HDPE |
| Υλικό | LDPE |
| Χαρακτηριστικό | Μόνωση |
| ποσοστό διάβρωσης | 0.01-0.1 |
| Υλικό | HDPE & PE |
|---|---|
| ποσοστό διάβρωσης | 0.01-0.1 |
| Ξεφλούδισμα | 70N |
| Επίπεδα | Βασικό και αυτοκόλλητο |
| Πάχος | 00,8 - 3,0 mm |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εκπαίδευση εγκατάστασης |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Τύπος προϊόντος | PE |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εκπαίδευση εγκατάστασης |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Τύπος προϊόντος | PE |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
| Βίδα Αρ. | μονόκλινο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Δωρεάν Τεχνική Συμβουλευτική και Εκπαίδευση κ.λπ. |
|---|---|
| Εγγύηση | 6-12 μηνών |
| Τύπος προϊόντος | PE |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό Πιάτο |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3mm |
|---|---|
| Διάμετρο του μανίκου | 750-800mm |
| δύναμη αποφλοίωσης | >150 N/cm (ASTM D1000) |
| Ποσοστό πρόσληψης νερού | 0,05% (ASTM D570) |
| Αντοχή εφελκυσμού | 15-20Mpa (ASTM D638) |