| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Πρότυπο εκρήξεως | SA2.5 |
|---|---|
| Παραγωγική Ικανότητα | 1-3 μέτρα το λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου | PLC ΚΑΙ HMI SIEMENS |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Φάσμα παραγωγής | 530-1420 |
|---|---|
| Πρότυπο εκρήξεως | SA2.5 |
| Παραγωγική Ικανότητα | 1-3 μέτρα το λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου | PLC ΚΑΙ HMI SIEMENS |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Τύπος θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Κατάσταση | νέος |
| Επένδυση | Πολυαιθυλένιο |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Κατάσταση | νέος |
| Δομή 3PE | Εποξικό+Κλειστικό+Πολυαιθυλένιο εκχυλίσματος |
| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου | 50-426 mm |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Εκρηκτικά | > 2,5A |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου | 50-426 mm |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Εκρηκτικά | > 2,5A |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Βίδα | Μεμονωμένος βίδα |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας σωλήνα | Όχι λιγότερο από SA 2.5 |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, πολυπροπυλένιο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ανατίναξη | >2,5Α |