| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση και εκπαίδευση |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο PP |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1 - 8 μέτρα/λεπτά |
| Εποξειδικό Πάχος | Πάνω από 190 μμ |
| Πάχος διαφήμισης | 150 - 270 μμ |
| Πάχος PP | 2 - 5 χιλ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45-60 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 μονάδες/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Τσιντάο, Χουασίντα. |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Όλη η ζωή |
|---|---|
| Εγγύηση | 6-12 μηνών |
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Επικάλυψη στρώσεων | Εσωτερικός & Εξωτερικός Σωλήνας |
| Μέθοδος πιστολιού ψεκασμού | Ηλεκτροστατικό πιστόλι ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα Θέρμανσης Μέσης Συχνότητας |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Ικανότητα | 3000 kW |
| Προσδιορισμός | 50 - 2173 χλστ |
| Ταχύτητα | 1-6m/min |
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ταχύτητα | 1 έως 6 μέτρα ανά λεπτό |
| πηγή ενέργειας | 3 φάση 380V 50Hz |
| Τύπος επίστρωσης | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Δάχος Fbe | 170 μμ |
| Δάχος στρώσης PE | 2.5 - 3.7 mm |
| Πάχος κόλλας Γωνία αγκώνα | 170-250 μμ |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Δάχος στρώσης PE | 2.5 - 3.7 mm |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα | 50-4200mm |
| Υλικό | HDPE, κόλλα, εποξειδική σκόνη |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Υλικό επίστρωσης | Πολυαιθυλένιο, κόλλημα, ηποξυλίνη σε σκόνη |