| Στρώμα επίστρωσης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 110-2000 χιλιοστά |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Κατάσταση | Νέος |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Επιφάνεια | ≥SA2.5 |
| Κατάσταση | Νέος |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό | Εποξειδική |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Πρότυπο | ΑΣTM, GB, DIN |
| Καθαρό Επίπεδο | ≥2.5 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Αγωγοί πετρελαίου, φυσικού αερίου, ύδρευσης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα Θέρμανσης Μέσης Συχνότητας |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Διάμ. | 48-3000 χιλ. |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3 χιλ. |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Πάχος επίστρωσης | 150-800 μm |
|---|---|
| Υλικό επίστρωσης | FBE σκόνη |
| Καθαρό Επίπεδο | ≥2.5 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα Θέρμανσης Μέσης Συχνότητας |
| Υλικά | Εποξυλίνη σε σκόνη |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |