| ψύξη του κυκλοφορούντος νερού | ≤20°C, ≥0,3 MPa, 20 M³/H |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Υλικό | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| μέθοδος ψύξης | Υδροψύξη |
| Προσδιορισμός | 20 - 800 χιλ. |
|---|---|
| Χρώμα | Κάθε |
| Μέθοδος | Εμβολιασμός |
| Θερμοκρασία | 5 - 50 C |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Αποτελεσματικότητα Παραγωγής | 40% ταχύτερα από τις συμβατικές μεθόδους |
|---|---|
| Κατανάλωση Ενέργειας | Μείωση 30%. |
| Διάρκεια ζωής | Πάνω από 50 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 70/55ºC ή 80/60ºC |
| Μοντέλο εξωθητήρα | SJ-120/33 Μονόβιδα |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | 1 Έτος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Ονομα | Σειρά προϊόντων Polyurethane Foaming Pert Insulation Pipe |
| Χρήση | Προμήθεια τηλεθερμίας/ψυγείου |
| Υλικό | EPDM/NBR |
|---|---|
| Χρήση | Air Condition Cooper Protector |
| Μεικτό βάρος συσκευασίας | 1000.000 κιλά |
| Πλάτος φύλλου | 1200-1500mm |
| Πάχος σωλήνα | 5-40mm |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό | PE/PP/HDPE |
| Προσδιορισμός | 110 - 1500 χλστ |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση δωρεάν, εκπαίδευση των εργαζομένων |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Pe Pipe |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Δομή 3PE | Εποξικό+Κλειστικό+Πολυαιθυλένιο εκχυλίσματος |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας σωλήνα | ≥ SA 2,5 |
| Δάχος Fbe | 200-800 μμ |
| Προσδιορισμός | 76/89-273mm, 76/89-305mm |
| Διάμετρος | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας | Σωλήνες υψηλής θερμοκρασίας |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Σχήμα διατομής | Στρογγυλό σχήμα |
| Προσδιορισμός | Προσαρμόσιμο |