| Δάχος Fbe | 200-800 μμ |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1000*1000*1000 |
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 Σετ/Έτος |
| Τύπος | Σωλήνες HDPE / PE |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 600 kg/h |
| Συνολική ισχύς | 800 kw |
| Διαστάσεις | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Χρόνος παράδοσης | 70-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 Σετ/Έτος |
| Δυναμικό | 220V |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 7 μέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 μονάδες/μήνα |
| Μέτρια θερμοκρασία | ≤ 120°C (προσωπική τιμή κορυφής < 140°C) |
|---|---|
| Υλικό εσωτερικού σωλήνα | Π.Ε |
| Μέθοδος αφρισμού | Αφρισμός υψηλής πίεσης |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Επαφές | Siemens |
| Υλικό | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 1200*230*260 εκ |
| Χρόνος παράδοσης | Χρόνος Παράδοσης |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30 Σετ/Έτος |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
|---|---|
| Χρησιμοποίηση σωλήνων | Προ-ασθένεια |
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Πάχος μόνωσης | 20 mm-100 mm |
| Εύρος μήκους σωλήνων | 6μ - 12μ |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τηλεθέρμανση, Μεταφορά Φυσικού Αερίου, Ύδρευση |
| PLC | Siemens |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Προέλευση | Qingdao, Κίνα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| σύστημα ελέγχου | Siemens |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Μέθοδος φόρτωσης | Αυτοματοποιημένη τροφοδοσία υπό κενό |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |