| Διάδρομος. | 75-315mm |
|---|---|
| Υλικό εσωτερικού σωλήνα | PERT, Πλαστικός σωλήνας |
| Εφαρμογή σε | Άκαμπτοι μονωμένοι σωλήνες PERT |
| Αφρώδες στρώμα | Ελαφρύς αφρός πολυουρεθανίου Ακατασταλμένος αφρός πολυουρεθανίου |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται για Αποχέτευση και Αποστράγγιση στην Πόλη |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Πύλη PERT |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Ταχύτητα | 6m-10m/min |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα | 20300mm |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση και εκπαίδευση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με Δωρεάν, Εκπαίδευση των Εργαζομένων |
|---|---|
| μέθοδος ψύξης | Υδροψύξη |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Υλικό σωλήνα | Χάλυβας/HDPE |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρώμα | Κάθε |
|---|---|
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Προσδιορισμός | 20 - 80 mm |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
| Προδιαγραφές | 20350mm |
|---|---|
| Ικανότητα | 500 κιλά |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται για Αποχέτευση και Αποστράγγιση στην Πόλη |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Pe Pipe |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Κεντρική μηχανή | Εξωθητής |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση ή θέρμανση με ατμό |
| Κωδικός Hs | 8477109000 |
| Εύρος σωλήνων | 110-2000 χιλιοστά |
| Κατάσταση | Νέος |
| Χρήση σωλήνων | Προ-ασθένεια |
|---|---|
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
| Σύστημα ελέγχου | Αυτόματος έλεγχος PLC |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Conditon | Νέος |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Pe Pipe |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |