| Παραγωγή της μεθόδου | Μέθοδος βαθμονόμησης κενού |
|---|---|
| Ξήρανση | HSD-1200 |
| Εφαρμογή | Τηλεθέρμανση, μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου, ύδρευση |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα αυτόματου ελέγχου PLC |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Εφαρμογές | Σωλήνας παροχής αερίου/Σωλήνας παροχής θέρμανσης |
| Υλικό | HDPE |
| Διάμετρος σωλήνα | 110-1680 χιλιοστά |
| τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα | 110-2000 χιλιοστά |
| Ικανότητα επεξεργασίας | ≤ 250m2/h |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωσχολικός υπάλληλος | SJ-75/33, SJ-90/33, SJ-120/33, SJ-150/33 |
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Pe Pipe |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εκπαίδευση εγκατάστασης |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 Μήνες |
| Τύπος προϊόντος | PE |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προδιαγραφές | 50 - 400 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Κάθε |
| Παραγωγή | Μπορεί να παράγεται συνεχώς για 24 ώρες. |
| Χαρακτηριστικά | Συνεχής Παραγωγή, Ταυτόχρονη Χύτευση. |
| Ικανότητα | ≤250m2/H |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Πρώτη ύλη | HDPE |
|---|---|
| Δυνατότητα σφουγγαρισμού | 30100mm |
| Ποιότητα απομάκρυνσης σκουριάς | ≥2,5 βαθμού |
| Μηχανή αφρώσεως | Μηχάνημα αφρού υψηλής πίεσης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο Wodden |
| Πεδίο παραγωγής | Σειρά προϊόντων |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου | 110-2000 χιλιοστά |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενή βαθμολόγηση |
| Μέθοδος ψύξης | Σύστημα Ψύξης νερού |
| Διάδρομος. | 75-315mm |
|---|---|
| Υλικό εσωτερικού σωλήνα | PERT, Πλαστικός σωλήνας |
| Εφαρμογή σε | Άκαμπτοι μονωμένοι σωλήνες PERT |
| Αφρώδες στρώμα | Ελαφρύς αφρός πολυουρεθανίου Ακατασταλμένος αφρός πολυουρεθανίου |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιείται για Αποχέτευση και Αποστράγγιση στην Πόλη |