| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Υλικά | Εποξυλίνη σε σκόνη |
| Πρότυπο προϊόντος | Γραμμή παραγωγής επικαλύψεων 3LPE-PP |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6-12 μέτρα |
| εγκατεστημένη χωρητικότητα | Περίπου 530 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Βίδα | Μονόβιδα |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 110-2200mm ή προσαρμοσμένο |
| πρώτη ύλη | HDPE |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Βαθμονόμηση κενού και ψύξη ψεκασμού νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Ταχύτητα εργασίας | 1-10 μέτρα ανά λεπτό |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Σχήμα | ΠΕΣΠΠΜΜ |
| Συνολικό βάρος | 10-15 τόνοι |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απόδοση, εξοικονόμηση ενέργειας, εύκολη λειτουργία και συντήρηση |
| Επένδυση | Επιχρίσεις σε σκόνη, επιχρίσεις με εκτόξευση |
|---|---|
| Τύπος επίστρωσης | Εσωτερικός, εξωτερικός |
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Θέρμανση | 220-250°C |
|---|---|
| Δάχος στρώσης PE | 2,5-3,7 χλστ |
| Τύπος μεθόδου | Αυτοματοποιημένο |
| Λειτουργικό Σύστημα | Εικόνα αφής |
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικό Fbe και Εξωτερικό 3lpe |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 50-426 |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Τύπος μεθόδου | αυτόματο |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Πυροβολισμός |
| Πυκνότητα της ηποξυγόνου | Περισσότερα από 170 μm |
| Συνολική ισχύς | 900kW |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή επικάλυψης σωλήνων |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Πηγή ενέργειας | Περίπου 1650 kW |
| Συνολική ισχύς | 900kW |
| Ικανότητα Rocessing | 159 χλστ |