| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων | HDPE |
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
| Διάμετρος σωλήνα | Από 655 mm έως 1380 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
|---|---|
| Διάστημα σωλήνα | 6-12 μέτρα |
| Συνολική ισχύς | 180 kW |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Επιχρισμός | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| ταχύτητα εξόδου | 1-6m/min |
| θερμοκρασία | 0-30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δεν υπάρχει επικίνδυνη περιοχή. |
| Επιχρισμός | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| ταχύτητα εξόδου | 1-6m/min |
| θερμοκρασία | 0-30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δεν υπάρχει επικίνδυνη περιοχή. |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής |
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικό Fbe και Εξωτερικό 3lpe |
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
|---|---|
| Δομή σωλήνων | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων |
| Αρχή | Τύπος υψηλού αέρα |
| Εφαρμογή | Υδροφόρος θερμής ψύξης/πετρέλαιο/αγωγός χημικών υλικών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο Wodden |
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
|---|---|
| Αρχή | Τύπος υψηλού αέρα |
| Εφαρμογή | Υδροφόρος θερμής ψύξης/πετρέλαιο/αγωγός χημικών υλικών |
| Δομή σωλήνων | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κιβώτιο Wodden |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FBE |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | FBE σκόνη |
| Προσδιορισμός | 300-4200 χιλιοστά |