| Ικανότητα Rocessing | 159 χλστ |
|---|---|
| Υλικό | ανθρακούχο χάλυβα |
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| Πυκνότητα της ηποξυγόνου | Περισσότερα από 170 μm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή επικάλυψης σωλήνων |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Τρόπος αριθ. | 200-1420 mm |
| Θέση | Εσωτερικός |
|---|---|
| Επίπεδο καθαρισμού | SA2.5 |
| εξωθητήρα | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Υλικά επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, συγκολλητικό, εποξικό |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υλικό επίστρωσης | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 201600mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
| Πάχος μόνωσης | 20-200 χιλιοστά |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Pipe Structure | Steel Working Pipe-Polyurethane Foam-HDPE Casing |
| Τρόπος φόρτωσης | Αυτοματοποιημένη τροφοδοσία υπό κενό |
| Ικανότητα τροφοδοσίας | 1000KG/H |
| Derusting load up pipe rack | 20# channel steel double row |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| υγρασία | 85% χωρίς συμπύκνωση |
|---|---|
| Σχήμα της άκρης του σωλήνα | Στρογγυλό, τετράγωνο, κυκλικό |
| Μηχανή τροφοδοσίας με κενό | Δύναμη κινητήρα 7,5 kW |
| Αίθουσα | Σωλήνες 14 ∆-90 ∆ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σύμφωνα με τη Μηχανή |
| Υλικό σωλήνων | Χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Αποξηραντική μηχανή | HSD-1200 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Μέθοδος ψύξης | ψύξη με νερό |
|---|---|
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
| Υπόστρωμα | Χάλυβας |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |