| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
|---|---|
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματο |
| Πάχος φιλμ | 0,1-30 χλστ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 2months |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Huashida |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Σειρά παραγωγής | 426mm |
|---|---|
| Ικανότητα επεξεργασίας | 426mm |
| Κλάση καθαρισμού | SA2.5 |
| υλικό sed | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Χρόνος παράδοσης | 8 εργάσιμες ημέρες |
| Διάμετρος της ράβδου | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Πρότυπο εκχυλίσματος | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Μετατροπέας συχνοτήτων | ABB |
| παραγωγική ικανότητα | 30kg/h |
| Packaging Details | Standard Package |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |