| Σχέδιο κλειδιά σε κλειδιά | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Σχέδιο Turkkey | Παροχή |
| Προδιαγραφή του προϊόντος | Διάγραμμα σωλήνα. 508-1620mm |
| Εξωτερικό υλικό σακακιών | Πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
| Δομή σωλήνων | Τεχνική διάταξη για την κατασκευή υδραυλικών σωλήνων |
| Τετάρτη | 220V/380V |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Πρωτότυπη ύλη | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολική ισχύς | 120-300kW |
| Τετάρτη | 220V/380V |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Πρωτότυπη ύλη | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συνολική ισχύς | 120-300kW |
| Coating Material | Polyethylene Powder |
|---|---|
| Pipe Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Draft Fan | Air rate 12K m³, power 11Kw |
| Color | Blue |
| Operation Mode | Automatic |
| Usage | Making 3lpe Coating Pipe |
|---|---|
| Pipe End Shape | Bevel, Square, Round |
| Εκχυλίστης | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Αντιδιαβρωτικό | Εσωτερικό & Εξωτερικό |
| Περιβαλλοντική κατάσταση | Εσωτερικά |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Εφαρμογή | Τεχνικός ψεκάζοντας εξοπλισμός |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 200-1420 mm |
| Ικανότητα εκτόξευσης | 350 kg/ώρα |
| Τύπος μεθόδου | Αυτοματοποιημένο |
| Πηγή ενέργειας | Περίπου 1650 kW |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |