| Επιχρισμός | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| ταχύτητα εξόδου | 1-6m/min |
| Θερμοκρασία | 0-30 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δεν υπάρχει επικίνδυνη περιοχή. |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Προσδιορισμός | SJ120/33, SJ200/33 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
|---|---|
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματο |
| Πάχος φιλμ | 0,1-30 χλστ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Σειρά πάχους επιστρώματος | 1.5mm4.5mm |
| Συνολικό μήκος | 80m |
| Εφαρμογή | Πετρέλαιο και αγωγός υγραερίου |
| Ταχύτητα παραγωγής | 2-12m/min |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Προσδιορισμός | SJ120/33, SJ200/33 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Προσδιορισμός | SJ120/33, SJ200/33 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
|---|---|
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματο |
| Πάχος φιλμ | 0,1-30 χλστ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
|---|---|
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Αυτοματοποίηση | αυτόματο |
| Πάχος φιλμ | 0,1-30 χλστ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |