| Εγκατεστημένη ισχύς | 630KW |
|---|---|
| Κατηγορία προϊόντων | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Ενσωμάτωση | Ε&Α, παραγωγή, πώληση, υπηρεσίες, εμπόριο |
| Ερευνητικοί εταίροι | Πανεπιστήμιο Tsinghua, Πανεπιστήμιο Χημικής Τεχνολογίας του Πεκίνου, Πανεπιστήμιο Τεχνολογίας της Νό |
| Περιοχή εστίασης | Γραμμή παραγωγής σωλήνων από πλαστικό υλικό και συνδέσεις σωλήνων από πλαστικό υλικό, σωλήνων 2PE κα |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Χωριστός εξωθητής τύπων |
| Προδιαγραφές | ISO9001: 2008 |
| Μονάδα παραγωγής | 1.53mm |
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PE/PP |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 3-16 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος εξώθησης | Ενιαία εξώθηση βιδών |
| Τύπος προϊόντος | πλαστική εξώτρηση |
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ / PP |
| Διάμετρος προϊόντος | 1300 χιλιοστά |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 3-16 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος εξώθησης | Ενιαία εξώθηση βιδών |
| Τύπος προϊόντος | πλαστική εξώτρηση |
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ / PP |
| Διάμετρος προϊόντος | 1300 χιλιοστά |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 3-16 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος εξώθησης | Ενιαία εξώθηση βιδών |
| Τύπος προϊόντος | πλαστική εξώτρηση |
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ / PP |
| Διάμετρος προϊόντος | 1300 χιλιοστά |
| Τύπος προϊόντος | Γραμμή εκτόξευσης φύλλων / χαρτών |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 100KW-200KW |
| Πρωτότυπη ύλη | PE PP |
| Τύπος εξωθητών | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία με συγκόλληση πλαστικών φύλλων/πλακέτων |
| Τροφοδότης κενού | SAL/1600Kg |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Διευθυντής εγκατάστασης και τεχνικής |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| Max.Width | 1200 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων | 2000 χιλιοστά |
| Υπόθεση | νέος |
| Μέγεθος κυλίνδρου | 2200 mm |
| Ικανότητα παραγωγής | 5-6 τόνους/ημέρα |