| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
|---|---|
| Διάμετρο φύλλου | 500-1500 χιλιοστά |
| Ευέλικτη Παραγωγή | Ευφυής παραγωγή |
| Χρήση | Κλιματισμός Προστάτης Κούπερ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Διάμετρο φύλλου | 500-1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| Χρήση | Κλιματισμός Προστάτης Κούπερ |
| Δομή | Οριζόντια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | STARDARD ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα το χρόνο |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος μετάδοσης | Ελαστικός |
|---|---|
| Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής | Συγκρότηση |
| Συγκρότημα ηλεκτρονικών υπολογιστών | Ολο αυτόματο |
| Προδιαγραφές | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά πρέπει να είναι κατασκευασμένα σύμφωνα με το πρότυπο EN 253, EN 448, EN |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Δύναμη | Τριφασικό, 50Hz |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Αυτόματη βαθμολογία | Αυτόματο |
|---|---|
| Υλικό | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Δύναμη | Τριφασικό, 50Hz |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Όγκος αέρα | 500l/min |
|---|---|
| Ταχύτητα ηλεκτροδίου συγκόλλησης | Διάμετρος 3,0 mm-4,0 mm |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Σύνδεση | Μείωση της θερμότητας |
| Εφαρμογή | Σύνδεση και συγκόλληση πλαστικών αγωγών |
| Κόλλα | ΕΥΑ |
| όνομα | Θερμοσυστελλόμενο μανίκι |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |