| Τύπος προϊόντος | Φύλλα PVC / PE / PP / ABS / PP / PS |
|---|---|
| Στρώματα του σκάφους | Μονό & πολυεπίπεδο φύλλο |
| Πάχος προϊόντος | 0,1-30 χλστ |
| Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος προϊόντος | Μέγιστο 3000 mm |
| Υλικό σωλήνων | HDPE/χάλυβας |
|---|---|
| Κατανάλωση δροσίζοντας νερού | 10m3/h |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 50mm200mm |
| Συνολική ισχύς | 200Kw |
| Σχήμα | ABC-123 |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Κατάσταση | Νέος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Προδιαγραφές | ΠΕ-365/760 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | ΠΕ-365/760 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 365 |
| Ικανότητα (kg/h) | 550 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Διάμετρος σωλήνα | ΠΕ |
|---|---|
| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό | Πλανητική κοπή |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Διαδικασία | σπειροειδή |
| Επικοινωνία | Γαλλία SCHNEIDER |
| Μηχανές | Η Siemens |
| Μούχλα | 50 ζευγάρια |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Κατανάλωση | 1000 μέτρα ανά ημέρα |
| Συνολική ισχύς | 150KW |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| υλικό σωλήνων | Χάλυβας |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προσδιορισμός | PERT-50/200MM |