| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
|---|---|
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500kW |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Διαμέτρηση | Κενό |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 20-2200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | αστικός σωλήνας αερίου, σωλήνας παροχής νερού |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| πρώτη ύλη | Π.Ε |
| Εφαρμογή | Παραγωγή προμονωμένου τζάκετ σωλήνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 20-2200 χιλιοστά |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Όλη η ζωή |
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Εύρος σωλήνων | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Στυλ Εξωθητήρα | SJ90× 30, SJ100× 33 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Υπόθεση | νέος |
|---|---|
| Χρώμα | Τάγμα |
| Προδιαγραφές | 110-2000 χιλιοστά |
| Γύρισμα | Μία βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένος |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Υλικό | HDPE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Υλικό στρώσης μόνωσης | PU άφρισμα |
|---|---|
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
| Σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Τύπος προϊόντος | Γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Χρησιμοποιήστε υλικό | Πύργο εσωτερικής διάταξης από αφρό PU, PE και πλαστικό |