| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου | Siemens |
| Τύπος υλικού | Σωλήνας από χάλυβα, αφρός πολυουρεθάνης, εξωτερικός σωλήνας HDPE |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Αυτόματη σίτιση με εμβόλιο |
| Όνομα προϊόντος | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| πρώτη ύλη | HDPE |
|---|---|
| Χρήση για | Κεντρική θέρμανση, κιβώτιο ψύξης και φυσικού αερίου |
| Μέθοδος κοπής | Κοπή χωρίς τσιπ |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Βαθμονόμηση κενού και ψύξη ψεκασμού νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Διάσταση | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εγκατεστημένη ισχύς | 380V 50Hz |
| Σειρά σωλήνων | Σειρά σωλήνων |
| Δύναμη κινητήρα | 90 kW 55 kW |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | 20 mm-1200 mm |
|---|---|
| Τοποθεσία | Εσωτερικά |
| Κύριος εξωθητής | 90 |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Τέμνουσα συσκευή | ΠΛΑΝΗΤΙΚΟΣ ΚΟΠΤΗΣ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
|---|---|
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |
| Συσκευασμένα | ταινία |
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
| Τοποθεσία | Εσωτερικά |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Διάμετρος | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Χρήση | Σωλήνας παροχής αερίου / νερού |
| Χωρητικότητα εξώθησης | 1000 (kg/ώρα) |
| Συνολική ισχύς εγκατάστασης | 500 kW |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο για εξαγωγή |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστική | Υπολογιστικά |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή | Σωλήνας παροχής αερίου |
| Μήκος | 36μ, 52μ, 72μ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |