| Τύπος επίστρωσης | Πολυαιθυλένιο 3 στρώσεων (3LPE) |
|---|---|
| Συμβατότητα υλικού | Σωλήνες χάλυβα |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Τύπος σύνδεσης | Συγκόλληση |
| Προέλευση | Κίνα |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, Δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Τύπος μετάδοσης | Ακαμπτος |
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Σειρά παραγωγής | Διάμετρος σωλήνα 110-600 mm |
|---|---|
| Περιοχή διαμέτρου | 110-2000 χιλιοστά |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με κενό και νερό |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κόψη |
| Δύναμη | Ζώνη απαλλαγής από κίνδυνο |
| Εφαρμογή | για την παραγωγή προμονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | Από 12 mm έως 2000 mm |
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή |
| υγρασία | 85% μη συμπυκνωτικό |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | νέος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Τύπος | Εκχυλιστής σωλήνων |
| Γύρισμα | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Εμπορικό σήμα | HSD |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| κατάσταση | Νέο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | διάμετρος σωλήνα. 1380-2000mm |
| Γύρισμα | Μονό βίδωμα |
| Χρώμα | ο Μαύρος ή κίτρινος |
| Διάμετρος | 100-2000 χιλιοστά |
| Κατάσταση | Καινούργιο |
|---|---|
| Προδιαγραφές | διάμετρος σωλήνα. 1380-2000mm |
| Γύρισμα | Μονό βίδωμα |
| Ικανότητα παραγωγής | 250 κιλά |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |