| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 110-2200 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εμπορικό σήμα | Χουασίντα. |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Διάμετρος σωλήνα 57-3400mm |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Εκρηκτικά | > 2,5A |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μέθοδος θέρμανσης | επαγωγική θέρμανση |
|---|---|
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Τύπος μεθόδου | Αυτόματο |
| Αντιδιαβρωτικό | Εσωτερικό & Εξωτερικό |
| Δομή επιστρώματος | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Επένδυση | επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Υλικό επικάλυψης | Εποξειδική σκόνη, συγκολλητική, πολυαιθυλενίου |
| Σημαντικά σημεία | Σύστημα αυτόματου ελέγχου PLC |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Δάχος στρώσης PE | 2.5 - 3.7 mm |
| Ράδιο καμπυλότητας | 4-6 φορές D |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Προσδιορισμός | Διάμ. 426-820mm |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής |
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Τύπος επίστρωσης | Εσωτερικός, εξωτερικός |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Καταχωρίζω | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Τύπος επίστρωσης | Εσωτερικός, εξωτερικός |
| Καταχωρίζω | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |