| Εφαρμογή | Παραγωγή σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μονωτικό υλικό | Αφρός πολυουρεθάνης |
| σύστημα ελέγχου | Έλεγχος PLC |
| Μέγιστο. πίεση εργασίας | 2,5Mpa |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | FBE |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή Παραγωγής Επιχρισμάτων |
| Καθαρό Επίπεδο | >=SA2.5 |
| Υλικό επίστρωσης | FBE σκόνη |
| Προσδιορισμός | 300-4200 χιλιοστά |
| Επεξεργασμένη πλαστική | Π.Ε |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή συναρμολόγησης | Εξωθητήρα χωριστού τύπου |
| Διάσταση | 24m*4M*4M |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Επιχρισμός | Σπρέι περιστροφή |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO |
| Δομή επιστρώματος | Πυκνωτικό στρώμα, εξωτερικό περίβλημα PE |
| Προδιαγραφές | 500-1620 |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Βίδα | Μονόβιδα |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα | 110-2200mm ή προσαρμοσμένο |
| πρώτη ύλη | HDPE |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Βαθμονόμηση κενού και ψύξη ψεκασμού νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Εφαρμογή | για την παραγωγή προμονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Προδιαγραφές | 960-1680 mm |
| Υλικό αγωγών | HDPE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Υλικό μόνωσης | Αφρός πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| Χρήση | Διοχέτευση νερού/αερίου/πετρελαίου |
| Σειρά παραγωγής | Διάμετρος σωλήνα 110-600 mm |
| Αποξηραντική μηχανή | HSD-1200 |
| Δυνατότητα σφουγγαρισμού | Προ-ασθένεια |
| Κατόρθωση Παραγωγής | 1000-1200KG/h |
|---|---|
| Γύρισμα | Στροφή διαχωρισμού στερεού υγρού |
| Κουτί ρυθμίσεων | Ρυθμισμός κενού |
| Κατανομή θερμοκρασίας | Σωλήνες υψηλής θερμοκρασίας |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 50-100 χιλιοστά |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |