| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Μέθοδος Θέρμανσης | Θέρμανση επαγωγής |
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| Χρήση | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο για εξαγωγή |
| Στρώμα επίστρωσης | Εσωτερική Βαφή Εξωτερική 3lpe |
|---|---|
| Μέθοδος πιστολιού ψεκασμού | Ηλεκτροστατικό πιστόλι ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Διάμετρος σωλήνα | 325 mm-1220 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
|---|---|
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
| Σειρά σωλήνων | 110-550 mm |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευασία σύμφωνα με τη Μηχανή |
| Υλικό κιβωτίων | Κεντρικό σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Πεδίο παραγωγής | Προϊόντα |
| Σύστημα τροφοδοτών | Κενός τροφοδότης |
| Πρωτοϋλικά | ΠΕ |
| Μήκος γραμμών παραγωγής | 30-50 μέτρα |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Trade Mark | HSD |
| High Brunt Intensity | Yes |
| Automation | Automatic |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| εγκατεστημένη χωρητικότητα | Περίπου 530 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Υλικά | Εποξυλίνη σε σκόνη |
| Πρότυπο προϊόντος | Γραμμή παραγωγής επικαλύψεων 3LPE-PP |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6-12 μέτρα |