| Anticorrosion | Internal &External |
|---|---|
| Coating Layers | 3 layers |
| Total Length | 80m |
| Connection Type | Welding |
| Pipe Surface Preparation | Shot Blasting |
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| Σειρά πάχους επιστρώματος | 1.5mm4.5mm |
| Συνολικό μήκος | 80m |
| Εφαρμογή | Πετρέλαιο και αγωγός υγραερίου |
| Ταχύτητα παραγωγής | 2-12m/min |
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Προσδιορισμός | 50-4200mm |
| Κατάσταση | Νέος |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Τύπος επίστρωσης | Εσωτερικός, εξωτερικός |
| Καταχωρίζω | Απογοήτευση και αντηραώς |
| Κατηγορία επεξεργασίας επιφάνειας | ≥SA2.5 |
| σύστημα ελέγχου | PLC |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Επαγωγική Θέρμανση |
| Δομή Επικάλυψης | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Πιστοποίηση | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Δυνατότητα κοπής | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Συγκεκριμένη πυκνότητα | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| αντοχή σε έλξη | 20 MPA |
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση | 350% |
| Χρόνος παράδοσης | 10workdays |
| Χαρακτήρας | Σύνθετο Σχεδιασμό Ελαφρύς Βάρους |
|---|---|
| Ηλεκτρικό ρεύμα | Κλιματισμός |
| Κεντρικός κινητήρας | Γερμανικό Metabo |
| Τετάρτη | 220V-230V |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| γραμμές παραγωγής | Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων PE με μανδύα μονόκλισης, γραμμή εκτόξευσης φύλλων PE PP, γραμμή παραγωγής |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Η γραμμή παραγωγής εξάντλησης σωλήνων πολυαιθυλενίου με τη μέθοδο μεγέθους κενού |
| Ερευνητικοί εταίροι | Πανεπιστήμιο Tsinghua, Πανεπιστήμιο Χημικής Τεχνολογίας του Πεκίνου, Πανεπιστήμιο Τεχνολογίας της Νό |
| Εγκατεστημένη ισχύς | 630KW |
| Συστατικά του εξοπλισμού ακρόδεσης | Μονόβραχτη εκχυλίστρα, Κεφαλή πετσέτας, Τάγμα σχηματισμού κενού, Μηχανή αποσύνδεσης, Μηχανή κοπής σκ |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Η γραμμή επικάλυψης με κόλλα (EVA) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |