| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Χαρακτηριστικά | υψηλή αποδοτικότητα, ενέργεια - αποταμίευση |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα | 55KW |
| Τύπος | Σωλήνας / φύλλο |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Επικαιροποίηση |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διοχέτευση αγωγών Αντοκρωσίας |
| Δάχος | 2.0/2.5/3.5mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Σύνδεση | Εξεργασία με συγκόλληση |
| Κεντρικός κινητήρας | Metabo Γερμανία |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50HZ |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συνήθως | Συνήθως συγκόλληση με το χέρι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PE PP |
| Τύπος προϊόντος | γραμμή εξώθησης |
| Διάρκεια του προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο, αντοχή σε χημικά, αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία, αντοχή σε καιρικές συνθ |
| Προσδιορισμός | 2,5 χιλιοστά έως 4 χιλιοστά |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 5 τόνοι/ημέρα |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Κώδικας Hs | 39169090 |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, D/P |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,8 mm - 5,0 mm |
|---|---|
| Υλικά Επικάλυψης | Πολυαιθυλένιο, κόλλα, επόξυ |
| Τύπος προϊόντος | Γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Συνολική ισχύς | 200 kW |
| Ταχύτητα παραγωγής | 8 - 12m/min |