| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
|---|---|
| Συνήθως | Αντικροσία & Επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πίνακας PE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Τύπος | Εξωθητής χειρός |
| Κωδικός ΕΣ | 8468800000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 570*500*160 χιλιοστά |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Προδιαγραφές | 570*500*160 χιλιοστά |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Βάρος | 40,8 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος ράβδου συγκόλλησης από ανοξείδωτο χάλυβα | ΠΕ/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Να τροφοδοτηθεί σε φορητό συγκολλητή |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
| Διάμετρος | 4.0mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V/50Hz |
|---|---|
| Χρησιμοποιημένο υλικό | FBE σκόνη, σύνδεσμος, πολυαιθυλένιο |
| Κατανάλωση | 1000-2000m2/8h |
| Πρότυπο προϊόντος | 3LPE-PP-1 |
| Συνολικό μήκος | 80m |
| Επικάλυψη στρώσεων | 3 στρώματα |
|---|---|
| μέθοδος συγκόλλησης | Υπεύθυνη συγκόλληση με τόξο |
| Τρόπος λειτουργίας | Αυτοματοποιημένο |
| Σειρά παραγωγής | 170 χιλιοστά |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |