| τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| τύπο προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Καθαρό Επίπεδο | ≥2.5 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Αγωγοί πετρελαίου, φυσικού αερίου, ύδρευσης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα Θέρμανσης Μέσης Συχνότητας |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Πρότυπο | ΑΣTM, GB, DIN |
| Επίστρωση | Επιχρίσεις σε σκόνη |
|---|---|
| Μέθοδος Ψεκασμού 1 | ηλεκτροστατικός ψεκασμός |
| Μέθοδος ψεκασμού 2 | Ταυτόχρονη επικάλυψη εσωτερικού εξωτερικού τοίχου |
| Προδιαγραφές | 300-4200 χιλιοστά |
| Ποσοστό αποκατάστασης σκονών | ≥98% |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |
|---|---|
| Συνήθως | Χειροκίνητη συγκόλληση |
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Χωριστός εξωθητής τύπων |
| Προδιαγραφές | ISO9001: 2008 |
| Μονάδα παραγωγής | 1.53mm |
| Φόρμα έκδοσης | σωλήνες και φύλλα |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Αυτόματη συνεχής γραμμή παραγωγής |
| Εκτέλεση | μαλακό, ανθεκτικό στην κάμψη, κρύο, θερμότητα, αδιάβροχο, |
| Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για | Σωλήνας κλιματιστικού κ.λπ. |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |