| Coating Material | Polyethylene Powder |
|---|---|
| Pipe Material | Carbon steel, Stainless steel |
| Draft Fan | Air rate 12K m³, power 11Kw |
| Color | Blue |
| Operation Mode | Automatic |
| Heating Method | Induction Heating |
|---|---|
| Cooling Method | Water cooling |
| Application | Oil and Gas Pipeline |
| Anticorrosion | Internal &External |
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Μέγεθος μηχανής | 30m*3m*2,5m |
|---|---|
| Διαθέσιμο υλικό | FBE σκόνη |
| Δύναμη συστήματος μεταφοράς | 4KW |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή |
| Συγκολλητικό υλικό | Εποξικό |
| Δύναμη συστήματος μεταφοράς | 4KW |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ικανότητα επεξεργασίας | 170 χιλιοστά |
| εύρος εκπομπής | 159 χλστ |
| Συνολική ισχύς | 800KW |
| Εκχυλίστης | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| Διάστημα σωλήνα | 6μ-55μ |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Μηχανή | Εναλλακτικός ή συνεχής |
| Μετατροπέας | ABB, Danfos, Eurotherm |
| Χρησιμοποίηση σωλήνων | Προ-ασθένεια |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V 50Hz |
| Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής | Περιεκτικός |
| Raw Material | PE |
| Plc | Siemens |
| Heating Temperature | 220-250℃ |
|---|---|
| Cooling Method | Water cooling |
| Installed Capacity | 2700kw |
| Coating Structure | 3 Layers (Epoxy primer, Adhesive layer, Polyethylene topcoat) |
| Application | Oil and gas pipeline coating |
| Σχήμα αριθ. | 6-160 mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό | PVC/NBR/EPDM |
| Σωλήνας Dia. | 6 έως 50 mm |
| Πάχος σωλήνων | 3-50 mm |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Βαθμολογία ≥SA2.5 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Δομή επικάλυψης | Φβ, 2lpe, 3lpe |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Επεξεργασία επιφάνειας σωλήνα | Όχι λιγότερο από το SA2.5 |
|---|---|
| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |