| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Σύνδεση | συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
|---|---|
| Πάχος υποστρώματος | ≥ 0,6MM |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μοντέλο Αρ. | HSD 377 χλστ |
|---|---|
| Επένδυση | επίστρωση πούδρας |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3 χιλιοστά |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | HSD 50-426 |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Σύνδεση | συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Εφαρμογή | Κωλός τοίχος σπειροειδής σωλήνα σύνδεση |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Ηλεκτρονική συγκόλληση |
| Σειρά σωλήνων | 200-2600 χιλιοστά |
| Εκτατή δύναμη/MPA | >19 |
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση/% | -35° C> 100 |