| Σχήμα αριθ. | Σχήμα 120 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα | Αυτοματοποιημένο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Δομή | Οριζόντια |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Δάχος προϊόντος | 0.2-3mm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Πλάτος προϊόντων | 800-3000mm |
| Στρώματα του σκάφους | Μονό στρώμα |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Ικανότητα | 160-200 Kg/H |
| Τύπος | HDPE και PE |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Τύπος επίστρωσης | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Δάχος Fbe | 170 μμ |
| Δάχος στρώσης PE | 2.5 - 3.7 mm |
| Πάχος κόλλας Γωνία αγκώνα | 170-250 μμ |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Εφαρμογή | πλαστικό, μέταλλο |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
| Τύπος και Μέγεθος | με ρολό ή κομμένο κομμάτι ανάλογα με τον πελάτη |
| Συγκολλητικός | EVA |