| Εφαρμογή | Κωλός τοίχος σπειροειδής σωλήνα σύνδεση |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Ηλεκτρονική συγκόλληση |
| MFR/ (190°,5kg) g/10min | 0.4 〜 1 |
| Σημείο μαλακώσεως Vicat/I | > 110 |
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση/% | -35° C> 100 |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | Ηλεκτρονική συγκόλληση |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | Προσαρμοσμένο |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 70-90 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς | 200 σύνολα ετών |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Υλικό | HDPE/PP |
|---|---|
| Προσδιορισμός | SGS |
| Ελαφρύ Βάρος | Εύκολο στη μεταφορά στο χέρι |
| Εξουσία | 380V/220V 50Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Thickness | 2-18mm |
|---|---|
| Width | 100-700mm |
| Head Type | Round |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |