| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Πακέτο μεταφορών | Πρότυπο πακέτο |
| Κωδικός HS | 3921909090 |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Στρώματα του σκάφους | Μία στρώση, διπλή στρώση, πολυστρώση |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Πολυ-βίδα |
| Μετατροπέας συχνότητας | ΥΦΑΔΙ |
| Πάχος | 0,1-30μ |
| Εφαρμόσιμα υλικά | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα προσφοράς | 2000 Σετ/Ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Τσινγκντάο Κίνα |
| για το εύρος σωλήνων | 200-2600 χιλιοστά |
|---|---|
| Πυκνότητα πρώτης ύλης | Πάνω από 0.935 |
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Σύνδεση | συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,5-3 χιλιοστά |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Γραμμή Επίστρωσης Συγκολλητικού (EVA) |
| Κατάσταση | Νέος |
| Τύποι φύλλων που μπορούν να παραχθούν | Π.Ε |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0,1-30 χλστ |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Υλικό | HDPE |
|---|---|
| Σύνδεση | συγκόλληση |
| για το εύρος σωλήνων | 200-2200 χιλιοστά |
| Χρήση | Προ-μονωμένες αρθρώσεις αγωγών |
| Εφαρμογές | Κλείσιμο άρθρωσης αγωγών HDPE |