| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
|---|---|
| πλάτος | Φτάστε έως και 8000 mm |
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | PE, PP, Pet, PVC, EVA κ.λπ |
| Πάχος | 0.13.0mm |
| Εφαρμογή | Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Λυμάτων |
| Εφαρμογή | πλαστικό, μέταλλο |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
|---|---|
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
| Τύπος και Μέγεθος | με ρολό ή κομμένο κομμάτι ανάλογα με τον πελάτη |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Χρήση | Επίστρωση αρμών πεδίου |
|---|---|
| Αδιάβροχος | Αδιάβροχος |
| Υλικό Βάσης | Π.Ε |
| Συγκολλητικός | EVA |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
| Δομή | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Προσδιορισμός | 450, 500, 600, 650 χλστ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο | Π.Ε |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Χρώμα προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | PE PP |
| Τύπος προϊόντος | γραμμή εξώθησης |
| Διάρκεια του προϊόντος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Υψηλή αντοχή σε αντίκτυπο, αντοχή σε χημικά, αντοχή σε υπεριώδη ακτινοβολία, αντοχή σε καιρικές συνθ |
| Στρώματα του σκάφους | Ενιαίο πιάτο |
|---|---|
| Προσαρμογή | Προσαρμόσιμο |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000 χλστ |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Υλικό | Π.Ε |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διοχέτευση αγωγών Αντοκρωσίας |
| Δάχος | 2.0/2.5/3.5mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Σύνδεση | Εξεργασία με συγκόλληση |