| Προδιαγραφές | ΠΕ-880 |
|---|---|
| Κύριος εξωθητής | 110 |
| Διάμετρος σωλήνων (χιλ.) | 960mm |
| Ικανότητα (kg/h) | 800 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| για το εύρος σωλήνων | 200-2600 χιλιοστά |
|---|---|
| Πυκνότητα πρώτης ύλης | Πάνω από 0.935 |
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Εφαρμογή | Δημοτική παροχή νερού, νερό αποστράγγισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Πάχος φιλμ | 0.13.0mm |
|---|---|
| πλάτος | μέχρι 8000 mm |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αντοχή και σκληρότητα |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος | 1000 κιλά/ώρα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υπόθεση | Νέο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων | Χάλυβας |
| Υλικό | ΠΕ/PUR |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Αφρίζοντας υλικό | Πολυουρεθάνιο |
| Χρήση | Κατασκευή σωλήνα επικάλυψης 3lpe |
|---|---|
| Κατανομή θερμοκρασίας | Σωλήνες υψηλής θερμοκρασίας |
| Τύπος | ΑΣTM, GB, DIN |
| Δυνατότητα της επικάλυψης | 3.5mm |
| Διάμετρος | 57-325MM |
| Περιοχή διαμέτρου ατσάλινου σωλήνα | 32 mm - 426 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα επεξεργασίας | ≤ 250m2/h |
| Κατηγορία καθαρισμού επιφάνειας | SA2.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Σύμφωνα με την Πραγματική Κατάσταση |
| Χρόνος παράδοσης | 2months |