| Σχήμα | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Υπολογιστική | Υπολογιστικά |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Κατάσταση | Νέος |
| Πλάτος | 800mm-1600mm |
| Κωδικός HS | 847720000000 |
| Φανατικός ανεμιστήρας | Αέρας 12K m3, ισχύς 11Kw |
|---|---|
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Υλικό επικάλυψης | πολυαιθυλένιο |
| Coating Materials | Polyethylene, Adhesive, Epoxy |
| Coating Layers | 3 layers (FBE, adhesive, PE) |
| Εκχυλίστης | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| Διάστημα σωλήνα | 6μ-55μ |
| Πρότυπο εκρήξεως | SA2.5 |
| Μηχανή | Εναλλακτικός ή συνεχής |
| Μετατροπέας | ABB, Danfos, Eurotherm |
| Εκχυλίστης | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
|---|---|
| Διάστημα σωλήνα | 6μ-55μ |
| Γωνία αγκώνα | 15-90 μοίρες |
| Μηχανή | Εναλλακτικός ή συνεχής |
| Μετατροπέας | ABB, Danfos, Eurotherm |
| Υλικό | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Χρήση | Aircondition Cooper Protector, Σανίδες, Λαβές, |
| Δομή | Οριζόντιος |
| Σωλήνες | Εσωτερική διάμετρος 12-108mm, πάχος τοιχώματος 6-30mm |
| Φύλλα | Πλάτος 0-2000mm, πάχος 6-50mm |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Κωδικός HS | 39209990 |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
| Τύπος προϊόντος | Φορμάροντας μηχανή εξώθησης |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | Μία τροφή |
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6m/min,1.2m/min |