| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
|---|---|
| Επιχρισμός | Τριπλάσια επικάλυψη PE |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας σωλήνα | Όχι λιγότερο από το SA2.5 |
|---|---|
| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
| Κωδικός ΕΣ | 8477209000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Στρώματα σανίδων | Πολλαπλά στρώματα |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Δύναμη αποθήκευσης | 0.5-3mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Τύπος | Εξωθητής φύλλων |
|---|---|
| Δομή συναρμολόγησης | Ξεχωριστό τύπο εξωθητήρα |
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρης διαφωνία |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE/PVC |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί από κράμα |
| Δύναμη | Ηλεκτρικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από κράμα |
| Τύπος Καρδιάς Συγκόλλησης | πλαστικό |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 10-20 χιλιόγραμματα/τυλίγμα |
| Dia ράβδων. | 3.5 χιλ.-4 χιλ. |
| Χρώμα | Από τη διαταγή |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κεραυνός και Καρτόνι |
| Χαρακτήρας | Σύνθετο Σχεδιασμό Ελαφρύς Βάρους |
|---|---|
| Ηλεκτρικό ρεύμα | Κλιματισμός |
| Κεντρικός κινητήρας | Γερμανικό Metabo |
| Τετάρτη | 220V-230V |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Ικανότητα | 160-200 kg/ώρα |
|---|---|
| Πρώτη ύλη | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Λειτουργία | αντιδιαβρωτικές ταινίες |
| Γραμμή προϊόντων | Μηχανή κατασκευής αντιδιαβρωτικής ταινίας ψυχρής εφαρμογής |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Σχήμα αριθ. | hj-30b |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | Χαμηλή συχνότητα |
| Στυλ | Μεταφορτωτές |
| Υλικό | Δόξα συγκόλλησης HDPE |
| Τετάρτη | 220V 50Hz |