| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος | Μηχανογραφημένος |
| Εξάτμιση | Εξάτμιση |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| σύστημα ελέγχου | Siemens |
| Κατασκευαστής | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Καθαρό Επίπεδο | ≥2.5 |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | Αγωγοί πετρελαίου, φυσικού αερίου, ύδρευσης |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Διάμ. | 48-3000 χιλ. |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3 χιλ. |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Διάμ. | 48-3000 χιλ. |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3 χιλ. |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |