| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Η γραμμή επικάλυψης με κόλλα (EVA) |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Μέρος 1 | Η βασική γραμμή εκτόξευσης ταινιών |
|---|---|
| Μέρος 2 | Η γραμμή επικάλυψης με κόλλα (EVA) |
| Μέρος 3 | Τρία στρώματα ινών ενισχυμένη θερμική συρρίκνωση μανδύα |
| Κωδικός ΕΣ | 847710900 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Προετοιμασία επιφάνειας σωλήνα | Πυροβολισμός |
| Πρότυπο | ΑΣTM, GB, DIN |
| Σχήμα αριθ. | Σχήμα 120 |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα | Αυτοματοποιημένο |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Δομή | Οριζόντια |
| Συνολική ισχύς | 400 kW |
|---|---|
| ταχύτητα εκτόξευσης | 05.-5 |
| Χωρητικότητα kg/h | 600 240 |
| Διάσταση (m) | 32*16*6,0 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| HDPE | 600kg/h |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/λεπτό, 1,2μ/ελάχ |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Χρωματισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διοχέτευση αγωγών Αντοκρωσίας |
| Δάχος | 2.0/2.5/3.5mm |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Σύνδεση | Εξεργασία με συγκόλληση |
| Προσδιορισμός | 2,5 χιλιοστά έως 4 χιλιοστά |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 5 τόνοι/ημέρα |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό πακέτο |
| Κώδικας Hs | 39169090 |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, D/P |
| Επένδυση | FBE σκόνη |
|---|---|
| Πάχος PE | 2-3mm |
| Ανατίναξη | >2,5Α |
| Πακέτο μεταφοράς | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |