| Υλικό | HDPE |
|---|---|
| Σύνδεση | συγκόλληση |
| για το εύρος σωλήνων | 200-2200 χιλιοστά |
| Χρήση | Προ-μονωμένες αρθρώσεις αγωγών |
| Εφαρμογές | Κλείσιμο άρθρωσης αγωγών HDPE |
| Τύπος | δομή τοίχου |
|---|---|
| Αποδόσεις | 10-50 kg ή 100 kg |
| Τύπος επεξεργασίας | Εξωθώντας τη μηχανή, που εξωθεί τον εξοπλισμό |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Κοινός | Αδιάβροχο/Αδιάβροχο |
| Μοντέλο | SBJZ -1500 |
|---|---|
| Διάμετρο | 1350 |
| Δάχος ((mm) | 1 έως 10 |
| Σπόροι (m/min) | 0.5-10 |
| Εκδόσεις (kg/ώρα) | 150-450 |
| Εφαρμογή | 3PE 2PE Fbe Αντικροσιτική επίστρωση |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας σωλήνα | Όχι λιγότερο από το SA2.5 |
| Υπόστρωμα | Χάλυβας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Πάχος PE | 23mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Δάχος Fbe | 200-800 μm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Φύλλα από πλαστικό και ξύλινες παλέτες |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Δάχος της επικάλυψης από αυτοκόλλητο | 0,1-0,5mm |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Aapplication | Αγωγός Προστασίας, Αντιδιαβρωτική, Επισκευή |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Στρώματα του σκάφους | Πολυστρωματικός |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008 |
| Δάχος ταινίας βάσης | 0,2-1mm |
| Μαξ. πλάτος ταινίας βάσης | 1000mm |