| Επεξεργασμένο πλαστικό | Π.Ε |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εγκατεστημένη ισχύ | 380 KW |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση/Αποχέτευση/Θάλασσα νερού |
|---|---|
| Επαφέας | Γαλλία SCHNEIDER |
| Διάμετρος σωλήνα | 20 mm-1200 mm |
| Σχεδιασμός βίδες | μετρητής εκτόξευσης με μία ή δύο βίδες |
| Κοινός | Αδιάβροχο/Αδιάβροχο |
| Κατάσταση | Νέος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εφαρμογή | σωλήνας |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εφοδιασμός εμπορευματοκιβωτίων, θαλάσσιες μεταφορές |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Χρώμα σωλήνα σακάκι HDPE | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| HDPE | 600kg/h |
|---|---|
| Υλικό | PP/PE |
| Προσδιορισμός | 1000,00cm * 220,00cm * 180,00cm |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Από τη διαταγή |
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Πιστοποίηση | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
|---|---|
| προσαρμοσμένη | προσαρμοσμένη |
| Πακέτο μεταφοράς | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| Προσδιορισμός | PERT-50/200MM |
| Κατάσταση | Νέος |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Σύστημα Ελέγχου | Siemens plc |