| Σχήμα αριθ. | 200600mm |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Υλικό | PP/PE |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| HDPE | 600kg/H |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Εφαρμογή | Δημοτική παροχή νερού, νερό αποστράγγισης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Εφαρμογή | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |
|---|---|
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ΗΜΕΡΕΣ |
| Τύπος επεξεργασίας | Εξωθώντας τη μηχανή, που εξωθεί τον εξοπλισμό |
|---|---|
| Πρωτοϋλικά | PE/PP/PVC |
| Διαδικασία | σπειροειδή |
| Μούχλα | 60 ζευγάρια, 50 παρίσι. |
| Ταχύτητα | 816m |
| Τύπος | Εξωθητής σωλήνας |
|---|---|
| Βίδα | Μονής βύθισης |
| Διάμετρος σωλήνα | 2003000mm |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά απορρίμματα, αποχέτευση δρόμων |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
|---|---|
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
| Ηλεκτρονικός | Ηλεκτρονικός |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Κόπτης | Αυτόματα |
|---|---|
| Τύπος | μονό τοίχωμα/διπλό τοίχωμα |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ταχύτητα, υψηλή απόδοση |
| Λέξη κλειδί | Υψηλή ταχύτητα |
| Υλικό σωλήνα | PP/PE/PVC |