| Εύρος σωλήνων | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Στυλ Εξωθητήρα | SJ90× 30, SJ100× 33 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |
| χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Κλειδιά | Μηχανή κατασκευής πλατών κυματοειδών σωλήνων PE |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| Κατανάλωση | 100-1000 kg/h |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Αριθμός στρωμάτων | Διπλό στρώμα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 6μ/Ελπ.,1,2μ/Ελπ |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
|---|---|
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Επένδυση | Επικάλυψη σε σκόνη |
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Μέθοδος Θέρμανσης | Σύστημα θέρμανσης μεσαίας συχνότητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Τύπος | Γραμμή παραγωγής επικάλυψης |
|---|---|
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικό Fbe και Εξωτερικό 3lpe |
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Δομή συναρμολόγησης | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Μηχανή χύτευσης εξώθησης |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Υλικό | HDPE |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| εγκατεστημένη χωρητικότητα | Περίπου 530 kw |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 3 Φράση, 380V 50Hz |
| Βίδα Αρ. | Μονόβιδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ |
| Τύπος | Γραμμή επίστρωσης 3LPE |
|---|---|
| Στρώμα επίστρωσης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Υλικά για παραγωγή | Εποξειδική Σκόνη, Κόλλα, Πολυαιθυλένιο |
| Ικανότητα επεξεργασίας | ≥250m²/h |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Αντίσταση στην παραμόρφωση με έλξη | Ωραίο. |
|---|---|
| Εγκατεστημένη ισχύς | 180kw, 230kw, 400kw, 680kw |
| μακρά διάρκεια ζωής | Περίπου 50 χρόνια |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Χαμηλό βάρος | - Ναι, ναι. |