| - Όχι, όχι, όχι. | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Προδιαγραφές | PERT-50/200MM |
| Εκχυλίστης | HSD-120x38 |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ |
| ΠΛΚ | ΣΙΜΕΝΣ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Εγκατάσταση και εκπαίδευση |
|---|---|
| Χρήση | Προμήθεια τηλεθερμίας/ψυγείου |
| Τύπος σωλήνα | Άκαμπτο / Εύκαμπτο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Απόδοση σωλήνα | Ελαστικός ή άκαμπτος |
|---|---|
| μήκος γραμμής | 60 μέτρα |
| χρήση | Προμήθεια τηλεθερμίας/ψυγείου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Εγκατάσταση και εκπαίδευση |
|---|---|
| Ταχύτητα | 6m-10m/min |
| Απόδοση σωλήνα | Ελαστικός ή άκαμπτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Χρόνος παράδοσης | 60 ημέρες |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατανάλωση νερού | 1.0m ³ /min |
| Εγκατεστημένη Ισχύς | 230 KW |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Καθαρό επίπεδο | >=SA2.5 |
|---|---|
| Μέθοδος ψεκασμού | Πυροβόλο ηλεκτροστατικού ψεκασμού υψηλής τάσης |
| Σκηνή επικάλυψης | Εσωτερικός και εξωτερικός τοίχος σωλήνων |
| Εφαρμογές | Αγωγοί Παροχής Πετρελαίου, Φυσικού Αερίου και Νερού |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ξύλινη/Πλαστική μεμβράνη |
| Αριθμός Βίδας | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Υπόθεση | Καινούργιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Γραμμή εξώθησης σωλήνων σπειροειδούς δομημένου τοιχώματος HDPE με κοίλο τοίχωμα 200-3000mm |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική εξυπηρέτηση με δωρεάν κατάρτιση των εργαζομένων |
| Κατηγορία προϊόντων | Προϊσοποιημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Υλικό | PP/HDPE |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Εγγύηση | 1 έτος, |
| Εφαρμογή | Σωλήνας, Σωλήνας Παροχής Ενέργειας, Έπιπλα, Διακοσμητικά, Χρησιμοποιείται κυρίως στη διακόσμηση |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματο |