| Κόπτης | Αυτόματα |
|---|---|
| Τύπος | μονό τοίχωμα/διπλό τοίχωμα |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή ταχύτητα, υψηλή απόδοση |
| Λέξη κλειδί | Υψηλή ταχύτητα |
| Υλικό σωλήνα | PP/PE/PVC |
| Screw Channel Structure | Structure Deep Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Total Power | 520kw |
| HS Code | 8468800000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Βίδα αριθ. | Μονής βύθισης |
|---|---|
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Εγκατάσταση στο εξωτερικό, δωρεάν τεχνική υποστήριξη |
| Υλικό | PP/HDPE |
| Πεδίο | Αποστράγγιση/παροχή νερού/απόρριψη λυμάτων/γεωργία |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Ταχύτητα | 6m-10m/min |
| Προδιαγραφή | 1200,00εκ * 1000,00εκ * 1000,00εκ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Αυτοματοποίηση | Αυτοματοποιημένο |
| Υπολογιστικά | Υπολογιστικά |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |
| Στυλ | Κρατήρας |
|---|---|
| Χαρακτήρας | Σύντομο Σχεδιασμό, Ελαφρύς Βάρος |
| Πακέτο μεταφοράς | Στάνταρ Πακέτο |
| Κωδικός ΕΣ | 846880000 |
| Τάση | 220V 50HZ |
| Εφαρμογή | Κλείσιμο κοινού αγωγού |
|---|---|
| Πακέτο μεταφορών | Πρότυπο πακέτο |
| Κωδικός HS | 3921909090 |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Εκρηκτικά | > 2,5A |
|---|---|
| Προσδιορισμός | Ειδικότερα, τα προϊόντα αυτά δεν πρέπει να χρησιμοποιούνται για την παρασκευή υλικών που περιέχουν ο |
| Διάμ. | 48-3000 χιλ. |
| Υπόστρωμα | Ατσάλι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πρότυπο πακέτο |