| Εκχυλίστης | HSD-120x38 |
|---|---|
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Κενός τροφοδότης | SAL/1600Kg |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Εκχυλίστης | HSD-120x38 |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη | ΠΕ |
| ΠΛΚ | ΣΙΜΕΝΣ |
| Μέθοδος θέρμανσης | Ηλεκτρική θέρμανση |
| σειρά μήκους σωλήνων | 6m - 12m |
| Υλικό κιβωτίων | Κεντρικό σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα σωλήνα | Μαύρο + Κίτρινο ή Μπλε |
| Αντλία κενού | 4KWx2sets |
| διαδικασία εξώθησης | Πολυστρωματική εξώθηση |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Κενό |
| Λειτουργία τροφοδοσίας | One Feed |
|---|---|
| Βίδα | Μονόβιδα |
| Δομή καναλιού βιδών | Βαθύ βίδα |
| Αυτοματοποίηση | Αυτόματο |
| Εξωθητής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Διαδικασία | σπειροειδή |
| Επικοινωνία | Γαλλία SCHNEIDER |
| Μηχανές | Η Siemens |
| Μούχλα | 50 ζευγάρια |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Πρώτη ύλη | Π.Ε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή προ-μονωμένων σωλήνων |
| Μέθοδος κοπής | Πλανητική κοπή χωρίς σκόνη |
| Μέθοδος βαθμονόμησης | Ψύξη με ψεκασμό με κενό και νερό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπικό πακέτο |
| Εύρος σωλήνων | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Εφαρμογή | Αποχέτευση και αποχέτευση σε δημοτικές εγκαταστάσεις |
| Στυλ Εξωθητήρα | SJ90× 30, SJ100× 33 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΚΕΤΟ |